Ceny platné od 1. 5. 2005, k uvedeným cenám se připočítává  21 % DPH. Ceny jsou uvedeny v Kč za 1 den.

V případě zapůjčení celé výbavy pro 2 osoby (Pálava, pumpa nebo žába a po 2 ks pádel, neoprenů, vest a přileb) je půjčovné veškerého výše uvedeného materiálu stanoveno na 350,- Kč/den (400,- Kč/den pro Yukon). Při zapůjčení výbavy na 5 a více dnů je půjčovné sníženo na 320,- Kč/den. Pro kolektivy od 20 osob slevy půjčovného – snížení cen až o 30 %! Při zapůjčení pouze na jeden den jsou ceny člunů navýšeny o 50 %.

CK ručí klientovi za funkční stav půjčovaného vodáckého materiálu.

Klient je povinen vrátit veškerý zapůjčený materiál v dohodnutém termínu a v původním stavu (čisté a správně sbalené lodě), což stvrzuje svým podpisem na Protokolu o zapůjčení vodáckého materiálu. V případě poškození nebo ztráty zapůjčeného materiálu je klient povinen uhradit veškerou vzniklou škodu cestovní kanceláře.

1
No
None
1
1000000
Name…
/pujcovna-sportovniho-vybaveni/

Půjčovna

Thumbnail
Ostatní sportovní vybavení
Petanque Image
20,- Kč
Vodácké vybavení
Nafukovací člun Yukon
200,- Kč
Nafukovací člun Yukon Image

Kanoe YUKON je stabilní kánoe, klidná ve vlnách a rychlá na klidné vodě.  Zkušení vodáci si rychle oblíbí loď, která se nezalévá, její podélnou i příčnou tuhost a komfortní posez (záklek) s bezpečnostními popruhy.
Špičkový materiál Valmex, na dně zesílený, odolný proti UV (nebledne a nepraská). Ventily typu HK, pohodlné a prakticky nezničitelné.
Použité materiály a design zajišťují pevný tvar kanoe, která se nevlní ani nepotřebuje dodatečné výztuhy.
Samovylévání vody zajišťuje rukáv v zadní části kanoe. Na klidných vodách jej lze uzavřít a získat tak suchou loď.
Doporučená pro posádku o celkové váze 100 – 180 kg.

Nafukovací člun Pálava
150,- Kč
Nafukovací člun Pálava Image

PALAVA je oblíbená univerzální nafukovací kánoe, vhodná pro vodní turistiku až po sportovní sjezdy řek a peřejí do stupně obtížnosti WW3. Stabilní a přitom velmi pohyblivá, skvělá alternativa laminátových kánoí. Dostatečný prostor pro bagáž dovoluje vydat se na několikadenní putování po řece, nebo vložit třetí sedačku pro dítě.

– šířka 90 cm
– délka 380 cm
– průměr bočního válce 29 cm
– počet vzduchových komor 3 + 2
– nosnost 240 kg
– maximální počet osob 2 + 1
– určeno pro turistiku

Plovací vesta
20,- Kč
Pádlo
20,- Kč
Neopren
50,- Kč
Přilba
20,- Kč
Žába nebo pumpa
10,- Kč
Cyklistika
Horské kolo
100,- Kč
Dětské kolo
60,- Kč
Cyklistická přilba dětská
60,- Kč
Ostatní sportovní vybavení
Míč fotbalový
20,- Kč
Petanque
20,- Kč
Vodácké vybavení
Nafukovací člun Yukon Image
Nafukovací člun Yukon
Kanoe YUKON je stabilní kánoe, klidná ve vlnách a rychlá na klidné vodě.  Zkušení vodáci si rychle oblíbí loď, která se nezalévá, její podélnou i příčnou tuhost a komfortní posez (záklek) s bezpečnostními popruhy. Špičkový materiál Valmex, na dně zesílený, odolný proti UV (nebledne a nepraská). Ventily typu HK, pohodlné a prakticky nezničitelné. Použité materiály a design zajišťují pevný tvar kanoe, která se nevlní ani nepotřebuje dodatečné výztuhy. Samovylévání vody zajišťuje rukáv v zadní části kanoe. Na klidných vodách jej lze uzavřít a získat tak suchou loď. Doporučená pro posádku o celkové váze 100 – 180 kg.
200,- Kč
Nafukovací člun Pálava Image
Nafukovací člun Pálava
PALAVA je oblíbená univerzální nafukovací kánoe, vhodná pro vodní turistiku až po sportovní sjezdy řek a peřejí do stupně obtížnosti WW3. Stabilní a přitom velmi pohyblivá, skvělá alternativa laminátových kánoí. Dostatečný prostor pro bagáž dovoluje vydat se na několikadenní putování po řece, nebo vložit třetí sedačku pro dítě. – šířka 90 cm – délka 380 cm – průměr bočního válce 29 cm – počet vzduchových komor 3 + 2 – nosnost 240 kg – maximální počet osob 2 + 1 – určeno pro turistiku
150,- Kč
Pádlo Image
20,- Kč
Ostatní sportovní vybavení